Om oss

Hinna Fysioterapi har vært en av Stavangers ledende tilbydere av fysioterapi til bedriftsmarkedet siden oppstarten i 2000.

Alle våre fysioterapeuter er offentlig godkjente av SAFH (statens autorisasjonskontor for helsepersonell) og har etter utdannelsen fordypet seg i ulike fagområder. Vi har fysioterapeuter med etterutdanning/kurs innen pilates, idrettsfysioterapi, ergonomi, babymassasje og babysvømming.

Vårt team består av fem fysioterapeuter og en massør som behandler pasienter både på klinikken og ute i bedrifter.

 

Sigrun_1Sigrun Torgersen

Fysioterapeut, Ergonom
B.Sc. Fysioterapi fra Professionshøjskolen Metropol, 2011.
Sigrun jobber med fysioterapeutisk behandling på klinikk og i bedrift samt at hun utfører ergonomiske kartlegginger i bedrifter.

sigrun@hinnafysioterapi.no

 

Christine_1Christine Hole

Fysioterapeut, Ergonom
B.Sc. Fysioterapi fra Høgskolen i Oslo, 2006.
Christine utfører ergonomisk kartlegging/risikovurdering, veiledning og kurs ute i bedrifter.

christine@hinnafysioterapi.no

 

 

Maren_1Maren Espeland Mjåtveit 

Fysioterapeut, Ergonom
B.Sc. Fysioterapi fra Høgskolen i Bergen, 2013.
Maren jobber med fysioterapeutisk behandling på klinikk og i bedrift.

maren@hinnafysioterapi.no

 

 

Monika L. Valen- i permisjon

Fysioterapeut, Ergonom
B.Sc. Fysioterapi fra University College Lillebælt, 2009.
Monika jobber med fysioterapeutisk behandling på klinikk og i bedrift, utfører ergonomiske kartlegginger samt at hun holder pilates- og barnemat- kurs.

monika@hinnafysioterapi.no

 

Karoline_1Karoline Elisabeth Underhaug

Fysioterapeut
B.Sc. Fysioterapi fra Høgskolen i Bergen, 2013
Master i idrettsfysioterapi fra Norges idrettshøyskole, 2017
Karoline jobber med fysioterapeutisk behandling på klinikk og i bedrift, samt at hun holder kurs i mor & barn-trening, gravidtrening og yoga.

karoline@hinnafysioterapi.no

 

Brit_Laila_1Brit Laila Hole

Sykepleier
B.Sc Sykepleie fra Høgskolen i Agder, 2009.
Brit Laila holder kurs i babysvømming og babymassasje.

britlaila@hinnafysioterapi.no

 


Ingvild_1Ingvild Kjetså
Daglig leder

Fysioterapeut, Ergonom
B.Sc. Fysioterapi fra Høgskolen i Bergen, 2008.
Ingvild jobber med fysioterapeutisk behandling på klinikk og i bedrift samt at hun utfører ergonomiske kartlegginger i bedrifter.

ingvild@hinnafysioterapi.no